Tue. Dec 5th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 24 Second
Danny DeVito s dcerou Lucy

Danny DeVito s dcerou Lucy Profimedia.cz

1. prosince 2022 14:17

Danny DeVito (77) s dcerou Lucy DeVito (39) zavítali v úterý na slavnostní uvedení nového seriálu Disney+ Willow a vypadali velmi roztomile.

Lucy je nejstarší z hercových tří dětí, které má s manželkou Rheou Perlman (74), s níž se rozešel v roce 2012, poté dal dohromady a znovu rozešel v roce 2017.

Lucy je stejně jako její rodiče herečkou, angažuje se jak na divadle, tak u filmu a v televizi. Na kontě už má desítky projektů. Debutovala ve filmu Listy trávy z roku 2009, ve filmu Hořký život komika si zahrála dceru svého skutečného otce Dannyho a naposledy ji diváci mohli zaznamenat v letos uvedeném dramatu Blondýnka s Anou de Armas o životě Marilyn Monroe.

A je to venku: Víme, proč manželka po 30 letech vyhodila Dannyho DeVita

Herečka, která se 150 cm převyšuje slavného otce o pouhé 3 cm, má mladší sourozence Grace (37) a Jacka (34) a její matka v dubnu přiznala magazínu People, že občas lituje rozchodu s Dannym DeVitem.

„Asi to dopadlo nejlépe, jak mohlo,“ nechala se slyšet. „Občas si přeji, abychom stále byli spolu, protože to byly báječné roky,“ přiznala.

Rhea a Danny se nikdy nerozvedli a stále mají přátelský vztah. „Jsme odloučeni, ale vídáme se často. Pořád jsme rodina. Jsem opravdu šťastná, že jsme s Dannym přečkali špatné období a vybudovali si jiný druh vztahu. Myslím, že se to děje zřídka, ale shodneme se v tolika věcech, že to dávalo smysl. 

Kristýna Bílková , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *