Thu. Sep 21st, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 24 Second
Sabina Rojková a Patricie Pagáčová si zahrají sestry.

Sabina Rojková a Patricie Pagáčová si zahrají sestry. TV Nova

1. prosince 2022 9:22

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 po Novém roce přivítá několik nováčků. Po již avizovaných herečkách Zdeně Studenkové a Kateřině Brožové tvůrci přizvali další známou tvář, Sabinu Rojkovou.

V Ordinaci se objeví jako Johanka, zdravotní sestra a zároveň biologická sestra Patricie Pagáčové. „Johanka je rebelka. Má vždycky svou hlavu a na všechno názor, který dost často neodpovídá tomu, co si myslí většina. S tím souvisí i její problém s autoritami, s nímž v nemocnici zákonitě narazí. Hlavně zpočátku říká nahlas všechno, co si myslí, což její kolegyně a kolegové neberou vždy s úsměvem,“ popsala Sabina svou roli.

Nová posila Ordinace v růžové zahradě: Hvězda komedie S tebou mě baví svět míří na obrazovky

Ve srovnání se sestrou Evou, kterou hraje Patricie Pagáčová, bude absolutním protipólem. Obě postavy ale bude spojovat společný humor a budou tak trochu magnety na muže.

„I když se může zpočátku zdát, že je až přehnaně zásadová, minimálně v jedné věci tomu tak není. Ačkoli si sama před sebou slíbila, že po nepříjemné zkušenosti ze vztahu se ženatým mužem se už nikdy do ničeho podobného nezaplete, v kamenické nemocnici na toto předsevzetí celkem rychle zapomene. Ano, jejím vyvoleným se stane zadaný muž. A nebude to ani pro jednoho lehké!” nastínila svou linku Rojková. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *