Wed. Oct 4th, 2023
0 0
Read Time:2 Minute, 17 Second
Jason David Frank si v listopadu sáhl na život.

Jason David Frank si v listopadu sáhl na život. Profimedia.cz

4. prosince 2022 14:33

Herec Jason David Frank spáchal v listopadu sebevraždu. Bylo mu pouhých 49 let. Náhlá smrt hvězdy seriálu Strážci vesmíru a MMA zápasníka zasáhla jeho fanoušky po celém světě. Nejvíc ale pochopitelně trpí jeho rodina.

Své si užila i jeho manželka Tammie Frank. Ta přiznala, že měla s Jasonem manželskou krizi a na stole už dokonce ležely rozvodové papíry. Řada fanoušků jí proto posílala nenávistné zprávy, kde ji obviňovali z hercovy smrti. Ona sama se teď rozhodla promluvit a popsala poslední okamžiky před smrtí svého manžela.

Lidé přecházejí ulici, aby se mi vyhnuli, říká dvaatřicetiletá vdova po známém zpěvákovi

„Jeho smrt mě šokovala stejně jako všechny, neměla jsem vůbec tušení, že o něčem takovém přemýšlí,“ svěřila Tammie Frank magazínu People. Připustila ale, že měl herec v minulosti psychické problémy.

V manželství prý řešily problémy od té doby, co zemřela její dcera Shayla, kterou herec bral jako vlastní. Následně se přidala i jeho nevěra. V posledních týdnech před Jasonovou smrtí to ale vypadalo, že se jim manželskou krizi podaří překonat.

Sebevražda stylisty Jana Pokorného (✝39) zdrtila jeho přítele. Je to neskutečně těžké, měli jsme krásný vztah

V osudný den si společně užívali víkendový pobyt v Texasu. Rozvod odvolali a snažili se opět sblížit. Na hotelu měl ale každý svůj vlastní pokoj.

„Na jedné country zábavě jsme tancovali a užili si pěkný večer. Když jsme se vrátili na hotel, ještě jsme si spolu srdečně povídali v jeho pokoji,“ popsala Tammie, jež pak odešla do hotelové haly pro nějaké občerstvení. Když se zhruba po deseti minutách vrátila, nemohla se do zamčeného pokoje dostat. „Klepala jsem na dveře a volala jeho jméno, ale nikdo neodpovídal, nevím, kdo pak zavolal policii, asi někdo z hotelového personálu, každopádně, když otevřeli dveře, zjistili, že si Jason sáhl na život,“ popsala vdova jedny z nejhorších chvil svého života.

Selena Gomez několik let zvažovala sebevraždu: Myslela jsem, že beze mě bude svět lepším

„Ano, měli jsme problémy, tak jako je má každé manželství, ale rozhodli jsme se o něj bojovat. Vedli jsme hluboké rozhovory a odpustili si na obou stranách. Jsem hluboce ztracená, zraněná a naprosto zničená,“ napsala už předtím na svém Instagramu Tammie Frank.

Televizní seriál Strážci vesmíru byl populární v 90. letech. Jason David Frank se proslavil díky roli Tommyho Olivera. Děj seriálu se točil kolem pětice teenagerů, kteří ovládají bojová umění a byli obdařeni zvláštními schopnostmi, aby zachránili naši planetu před zlem. Postupně se tak změnili v superhrdiny. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *