Tue. Dec 5th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 18 Second
Martine McCutcheon a Hugh Grant v Lásce nebeské

Martine McCutcheon a Hugh Grant v Lásce nebeské Profimedia.cz

4. prosince 2022 20:51

Šlo o jednu z jejích nejvýraznějších rolí, která mezi diváky rezonuje i 20 let po natočení filmu. Hlavní ženskou postavu v dnes už kultovní Lásce nebeské ztvárnila Martine McCutcheon. Zahrála si Natalii, pracovnici v domácnosti fešného britského premiéra Davida.

Prostořeké brunetce, která byla tak trochu smolařkou, a to nejen ve vztazích, diváci vždy fandili. A protože jde o vánoční příběh, nemůže to skončit jinak než happy endem. Ten její se odehrál na pódiu před zraky zaplněného sálu na školní vánoční besídce.

Perličky z Lásky nebeské: Proč byl Hugh Grant protivný, předražená Claudia Schiffer i slova o sexistické slátanině

Právě tam došlo k vášnivému polibku s filmovým ministerským předsedou Davidem, kterého si zahrál Hugh Grant. Herečka nyní, při příležitosti dvacátého výročí natočení snímku, prozradila, že pusa byla pro mnohé přihlížející obrovským překvapením.

V pořadu The Laughter & Secrets of Love Actually: 20 Years Later Martine uvedla, že v publiku byli „běžní lidé, kteří neměli tušení, že uvidí, jak Hugh Grant líbá nějakou holku“. „Když se pak poprvé rozhrnula opona a uviděli nás se líbat, byli v šoku. Jejich reakce byla jednoduše úžasná, bylo to přímo magické,“ vzpomínala McCutcheon na atmosféru, která finále příběhu naplňovala. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *