Thu. Jun 1st, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 2 Second

Je to rok, co se Michaela Nosková (40) stala dvojnásobnou maminkou. Vedle starší Elišky jí dělá radost i roční dcerka Jasněnka. Zpěvačka se už naplno začíná vracet k práci a proto zavítala na konkurz do nového muzikálu Troja v Divadle Broadway.

„Není to tak, že bych úplně naběhla do práce, ale budu ráda, když mi nějaký muzikál přibyde, protože spousta věcí skončila a člověk nemůže jen sedět doma,“ svěřila se zpěvačka, která jednu dobu vystupovala v 15 muzikálech najednou. „V tuhle chvíli hraji pět. Jde to skloubit. Nejnáročnější je vždycky to zkoušení a u nás doma jsou všichni připravení na to, že se u malinké budeme střídat,“ svěřila se herečka, která na konkurz dorazila v sexy modelu, ve kterém předvedla svou figuru.

Osm měsíců po porodu má nižší váhu než před otěhotněním. Michaela Nosková ukázala, v jaké je formě

Po narození dcerky je zpět na své váze před otěhotněním a teď ještě shodila další kila. „Teď jsem zhubla 7 kilo, je to tím, že jsem byla nemocná, a ještě trochu jsem. Neměla jsem chuť k jídlu, těch sedm kilo šlo takřka samo a malinká začíná chodit a leze výborně, tak se člověk naběhá,“ svěřila se Míša s tím, že se starší dcerkou také pravidelně sportuje.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *