Thu. Sep 28th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 10 Second
Eliška Soukupová

Eliška Soukupová Herminapress

4. prosince 2022 20:19

Uvedení nového snímku A pak přišla láska jednoznačně ovládla Pavla Tomicová (60), která se po čase opět objevila ve společnosti. Vedle ní na červeném koberci zářila její mladší kolegyně. Eliška Soukupová byla ve svém blyštivém modelu opravdu k nepřehlédnutí.

Extravagantní model předvedla mladá umělkyně se vší parádou. Na tmavě modré body oblékla průhledný overal, ve kterém dala nahlédnout do svého klínu. Celý model doplnila fialovým pláštěm upevněným na korzet, který spíše než společenské šaty připomínat filmový kostým.

Pavla Tomicová poprvé po rozchodu ve společnosti: Herečka v krajkových šatech zářila po boku své sestry

Eliška Soukupová je v českém filmu novou tváří a snímek o palčivém tématu nejen české společnosti, šarlatánství a předražené ezoterice bez obsahu, byl jejím druhým filmem „Už na první štábové schůzce mi bylo jasné, že tenhle film bude fungovat. Točit improvizovaný snímek je velká výzva, ale když získáte důvěru v kolektiv, který na něm pracuje, jde to samo. Je to hrozné klišé, ale my jsme tenhle film vážně spíš žili, než natáčeli,“ svěřila se mladá herečka, která se objevila také v seriálu Dobré zprávy. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *