Mon. Oct 2nd, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 6 Second
U domu Dary Rolins se strhla mela.

U domu Dary Rolins se strhla mela. Foto: se souhlasem D. Rolins

2. prosince 2022 9:38

U domu zpěvačky Dary Rolins (49) v Tuchoměřicích došlo v úterý okolo desáté večerní k potyčce dvou mužů. Podle Blesku měl jedním z aktérů být sám Pavel Nedvěd (50), který měl bránit dům před vetřelcem.

“V Tuchoměřicích v úterý před desátou hodinou večerní byli policisté povoláni k napadení mezi dvěma muži. Momentálně prověřujeme veškeré okolnosti a vedeme výslechy,” řekla Super.cz mluvčí Policie ČR Michaela Richterová.

„Čas výjezdu 22:05. V Tuchoměřicích jsme ošetřili muže (ročník 1992) s povrchovým poraněním hlavy a pohmožděným ramenem. Po ošetření byl převezen do motolské nemocnice,“ uvedla záchranná služba. Nedvěd ani Rolins věc zatím nekomentovali.

Je pravda, že toho Nedvěd nemá v poslední době málo. Koncem listopadu také vyšlo najevo, že se po dvanácti letech loučí s Juventusem Turín. Nedvěd působil jako viceprezident klubu, nyní na svoji funkci rezignoval. Spolu s Nedvědem skončila i celá správní rada. Podle listu Gazzetta dello Sport je důvodem podezření z falšování účetnictví.

“Jsme partnery v životě, ne v práci. Komentovat jeho pracovní rozhodnutí mi nepřísluší. Z pohledu jeho partnerky můžu jen konstatovat, že nejde o překvapivé či nečekané rozhodnutí. Když odstoupí šéf, jeho vojsko ho celkem přirozeně následuje,” řekla Super.cz k věci Dara. 

Kristýna Beranová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *