Fri. Sep 22nd, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 20 Second

Dnes slaví 39. narozeniny. Kateřina Průšová se předvedla ve zcela průhledném topu Super.cz

30. listopadu 2022 19:27

Miss České republiky 2002 Kateřina Průšová (38) ve středu slaví narozeniny. Super.cz prozradila, že žádná velká oslava 39. narozenin se konat nebude. “Bude lehká véča s nejbližšími,” řekla Super.cz s tím, že ani velká oslava 40. narozenin za rok nebude.

“Ten den budu dělat, jako když se nic nestalo,” řekla Super.cz se smíchem Průšová na finále své talentové soutěže Sluníčko roku.

Šaty jí zakryly jen to nejnutnější. Kateřina Průšová v sexy modelu vystavila své vnady

Průšová prozradila, že mají v rodině nové miminko, půlroční štěně rotvajlera. A je to prý hodně náročné. Dokonce kvůli ní budou doma jiné svátky a nebude se pořizovat ani vánoční stromeček.

“Máme půlroční štěňátko, které má asi ADHD. Milujeme ji, ale je hodně divoká. Je svéhlavá, máme třetí rotvajlerku, tak už myslím dokážeme poznat povahu, bude to s ní i do budoucna hodně náročné. Je zlatá, hodná, ale bude živá,” vysvětluje Průšová.

“Je to demoliční četa, letos ani nebude stromeček. Nejde to, poprvé budeme bez stromečku. Obvykle jsme zdobili na mé narozeniny stromek, ale letos kvůli psovi ne,” dodala bývalá královna krásy. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *