Wed. Oct 4th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 24 Second

Uruguayci v tu chvíli potřebovali vstřelit ještě jeden gól. Jenže třetí trefu již nepřidali a končili v slzách.

„Dali jsme do toho všechno. S výkonem svého týmu jsem spokojený. Samozřejmě jsme chtěli vstřelit třetí gól. Měli jsme k tomu mnoho příležitostí, jen v posledních minutách pět. Většinu zápasu jsme postupovali, ale nakonec to nestačilo. Je to škoda. Jedeme domů s hořkou pachutí,” smutnil kouč Diego Alonso. Místo jeho celku do osmifinále senzačně na poslední chvíli proklouzli Asiaté.

„Je to naprosto nespravedlivé. Myslím, že jsme udělali vše pro to, abychom udělali důležitý krok a kvalifikovali se do osmifinále. Pravdou je, že jsme hodně smutní, protože do tohoto zápasu jsme dali všechno. Vydali jsme se aktivně vstříc vítězství, což se nám i povedlo. Výsledek, který by nás normálně dostal dál, nakonec ale nestačil,” hořekoval pro televizní kamery Giorgian de Arrascaeta, který se během šesti minut v první půli trefil dvakrát po akcích Suáreze.

Sestřih utkání MS Jižní Korea – PortugalskoVideo: Česká televize

Frustrace reprezentantů země se sluncem na vlajce byla v tu chvíli nekonečná. Ve třetí minutě nastaveného času totiž ve vápně zastavil Alidu Seidu Edinsona Cavaniho nejspíše nedovoleně, jenže sudí Daniel Siebert vytoužený pokutový a dost možná postupový pokutový kop neodpískal. „Jsme kvůli tomu trochu naštvaní, ale tak to prostě je,” přiznal de Arrascaeta.

Když německý rozhodčí po deseti minutovém nastavení foukl do píšťalky naposledy, rozhněvaní Uruguayci ho přímo na hřišti začali nahánět a daleko nebylo k jeho inzultaci. Giménez a Cavani viděli už po závěrečném hvizdu žlutou kartu.

Foto: John Sibley, Reuters

Rozzuření Uruguayci José María Giménez a Edinson Cavani spílají rozhodčímu Danielu Siebertovi.Foto: John Sibley, Reuters

Předpokládá se, že Cavani i Suárez po šampionátu ukončí reprezentační kariéru. Tohle bylo hodně hořké loučení.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *