Wed. Oct 4th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 27 Second
Zuzana Slavíková

Zuzana Slavíková Foto: Super.cz/Největší dar

4. prosince 2022 16:34

Bývalá moderátorka pořadu Nejslabší! Máte padáka! Zuzana Slavíková je u televizních diváků už roky zapsaná jako blondýnka. V její nové roli by ji tak poznal jen málokdo. Herečka se po čtyřech letech objeví na filmovém plátně a je jednou z hvězd nové pohádky Největší dar.

Snímek, který míří do kin, snoubí svět starých slovanských bohů a bohyní s životem svérázných obyvatel malé valašské vísky. Natáčení si s kolegy Zuzana Slavíková užívala. „V podstatě Valašsko moc neznám, bylo jen pár příležitostí, ale vždy se mi tam moc líbilo,“ svěřila se herečka k natáčení pohádky, kde se objeví v roli Morany.

S herečkou Zuzanou Slavíkovou se může hodně lidí ztotožnit: Ztloustla jsem a nechce se mi do práce

Na place se potkala s Bolkem Polívkou, Chantal Poullain, Jiřím Dvořákem, Petrem Čtvrtníčkem nebo Pavlem Novým. I když ji příliš často v rolích pohádkových postav nepotkáváme, sama herečka má takovou práci ráda. „Asi teď v dospělosti úplně oblíbenou pohádkovou postavičku nemám. S věkem se to totiž mění. Dřív to byly princezny, dnes spíše čerti. Teď už mám radost z každé pohádky, protože to je pohádka,“ dodala herečka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *