Sun. Sep 24th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 28 Second

Dara Rolins a Pavel Nedvěd Foto: archiv D. Rolins

2. prosince 2022 12:10

“29. 11. pozdě v noci při zajíždění do garáže vnikl do mého domu cizí, agresivní muž. Spíš blázen, který u našeho domu nebyl poprvé,” řekla Super.cz Dara Rolins a potvrdila tak informaci, že došlo k vniknutí do jejího domu. Šlo o stalkera, který je zpěvačkou dlouhodobě posedlý.

“Je další z řady ,mých’ stalkerů. Tento konkrétní muž pronásleduje a ohrožuje mě i moji rodinu dlouhodobě. Je to už po několikáté, co se tady v naší ulici po večerech potloukal, vyzváněl, dobýval se k nám do domu. A není to zdaleka poprvé, co u nás byla policejní hlídka. Jen kvůli tomuto bláznovi nejméně dvakrát. Naposledy ohrožoval moje dítě s chůvou v létě, když jsem já byla na koncertě na Slovensku,” překvapuje Dara, která je šťastná, že nebyla doma sama s dcerou a měla ochránce v podobě Pavla Nedvěda.

“Tentokrát byl u toho Pavel, a ten mě poté, co nám vlezl do domu, jen bránil. Udělal to, co by udělal každej pořádnej frajer pro svoji ženu. A já jsem šťastná, že ten večer po mém boku byl. Nechci ani domýšlet, co všechno se mohlo stát, kdybych se s tím bláznem ocitla ve svém domě sama,” přemýšlí zpěvačka.

“Došlo k potyčce i ke zraněním, ale naštěstí měl Pavel značnou převahu, a díky významné pomoci našich sousedů byla včas přivolána pomoc, policie i sanitka,” zdůraznila Dara, která doufá, že policie situaci začne řešit a muž již nebude mít šanci se dostat do její blízkosti.

“Ten muž by zasloužil konečně zavřít do blázince. Dobré 3 roky nám terorizuje život. Tentokrát to ale bylo poprvé, co nám vniknul do domu, proto doufám, že to i pro něho bude mít konečně patřičné následky,” dodala. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *