Mon. Oct 2nd, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 14 Second
Andrea Kalivodová a Dagmar Pecková

Andrea Kalivodová a Dagmar Pecková Foto: Super.cz/ Právo/Jan Handrejch a archiv A. Kalivodové

1. prosince 2022 16:56

Vztah mezi operními pěvkyněmi Andreou Kalivodovou (45) a Dagmar Peckovou je aktuálně na bodu mrazu. Jejich spor o kvalitách tvorby dnešních operních zpěváků se vyhrotil k ostré přestřelce, kdy se řešily i další věci osobního rázu.

Andree Kalivodové tak došla trpělivost a vše předala svému právnímu zástupci. „Zabývat se tím již nechci, potřebuji se soustředit na práci a koncerty,“ řekla Super.cz Kalivodová.

Zatímco Pecková stále tvrdí, že byla její kolegyně vyhozena ze Zlaté kapličky, mluvčí ND tuto skutečnost vyvrátil s tím, že Kalivodová pravidelně vystupuje v roli Ježibaby v inscenaci Rusalka a další náročnou roli aktuálně studuje.

Válka operních pěvkyň: Pecková do přestřelky zatáhla i Paroubka, Kalivodová zvažuje další právní kroky

„Zrovna dnes jsem se svým právním zástupcem hovořila. Všechny dokumenty a podstatné věci včetně smlouvy a dalších věcí již má na stole,“ uvedla dále operní diva s tím, že uvidí, jak se celá věc nakonec vyvine.

„Můj muž říká: Musíš se teď hodně soustředit na svoji novou roli ve Státní opeře, která tě v příští sezóně čeká. Tam patříš a to je to nejdůležitější,“ dodala Andrea Kalivodová, která by se ráda více než útokům a soudním sporům věnovala své práci. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *