Mon. Sep 18th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 53 Second
Jan Pokorný

Jan Pokorný Michaela Feuereislová

3. prosince 2022 18:06

Náhlá smrt známého stylisty Jana Pokorného (✝39), který spáchal sebevraždu skokem z okna, zasáhla pochopitelně nejen celebrity, ale i jeho nejbližší. O tom, že se schyluje k tragédii, neměl nikdo ani tušení. Pokorný se ještě den před svou smrtí dobře bavil na večírku s přáteli. Mluvilo se o tom, že ho k činu mohla dohnat nešťastná láska.

Hvězdy oplakávají stylistu, který spáchal sebevraždu: V sobotu byl ještě šťastný po boku přítele, je v šoku Decastelo

Jeho přítel Martin se ale teď ozval na Instagramu, kde popisoval, jaký spolu měli krásný vztah plný lásky. Z úmrtí svého partnera je pochopitelně zdrcen a nechápe, co ho k činu dohnalo. Spolu prý neměli žádné problémy.

„Honzíčku“. České hvězdy pláčou pro tragicky zesnulého stylistu Pokorného (✝39). Jeho odchodu nechtějí věřit

„Honzíčku, 1. 12., ses rozhodl, že opustíš tento svět. Je to neskutečně těžké přijmout nejen pro mě, ale i pro všechny kamarády, kteří tě měli rádi. Já sám tomu těžko můžu uvěřit. Říkám si, že je to jen ošklivý sen, ze kterého se probudím. Měli jsme spolu krásný vztah zalitý opravdovou láskou. Moje rodina tě přijala jako vlastního. Měli jsme mraky krásných plánů a naše poslední společné chvíle byly harmonické a plné legrace, stejně jako náš život,“ napsal Martin.

Hvězdy oplakávají stylistu, který spáchal sebevraždu: V sobotu byl ještě šťastný po boku přítele, je v šoku Decastelo

„Nerozumím tomu, proč tě tahle momentální černá chvíle ovládla natolik, že ses rozhodl se vším skončit, nezbývá ale než to respektovat, tvoje místo u mě ale zůstane navždy, miluji tě, tebe,“ uzavřel srdceryvný vzkaz přítel Honzy Pokorného.

Problémy s přítelem ostatně vyvrátila i stylistova kamarádka Eva Decastelo. „V sobotu jsem ho potkala na jedné akci, kde byl s přítelem. Vypadali moc spokojeně a šťastně. Je to pro mě obrovský šok, je mi to tak líto. Tak mladej, krásnej, talentovanej kluk,“ řekla Super.cz Eva Decastelo. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *