Wed. Dec 6th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 33 Second
Jan Pokorný

Jan Pokorný Michaela Feuereislová

2. prosince 2022 16:00

Sebevražda kvůli nešťastné lásce? Vše tomu nasvědčuje. Přední český stylista Jan Pokorný, jehož služby vyhledávaly hvězdy jako Simona Krainová (49) nebo Jitka Schneiderová (49), ukončil svůj život a včera v ranních hodinách spáchal skokem z okna sebevraždu.

V 39 letech zemřel jeden z největších módních talentů. Důvod? Blízcí přátelé stylisty mluví o rozchodu s partnerem. “Honza byl strašně zamilovaný. Co jsem slyšela, jeho partner se s ním noc předtím, než Honza spáchal sebevraždu, rozešel,” řekl Super.cz zdroj, který si nepřeje být jmenován.

Nasvědčuje tomu i píseň, kterou krátce před smrtí přidal na svůj instagramový účet. Šlo o smutnou píseň od Céline Dion For The Lover That I Lost, v překladu do češtiny Pro milence, kterého jsem ztratil.

Přední český stylista Jan Pokorný (✝39) spáchal sebevraždu: Nenahraditelný člověk a kamarád, truchlí Svoboda s Krainovou

„Myslím na tvé rty a způsob, jakým líbají. Je toho tolik, co mi chybí. Seděl jsi na pláži, pořád jsi byl na dosah. A bez tebe jsem se necítil svobodný. Všechny vzpomínky působí jako kouzlo, všechny ty boje vypadají tak sladce, všechno, čím jsme byli, má lásko, je tragické. A ty jsi to poslední, co potřebuji. Tak jsem položil tucet růží pro milence, kterého jsem ztratil,“ zní text z písně.

Den před jeho skonem nikdo netušil, že zřejmě prožívá těžké chvíle. Ještě večer před tím, než ukončil svůj život, se skvěle bavil na večírku jedné ze světových značek v centru Prahy. Odcházel v dobré náladě, druhý den se rozhodl bohužel svůj mladý život ukončit. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *