Tue. Dec 5th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 21 Second

Dana Morávková vyrazila na párty ve stylu kabaretu. Super.cz

4. prosince 2022 17:06

Dodržet dress code pro ni bylo komplikovanější než pro ostatní hosty večírku, kam se měli hosté obléknout ve stylu kabaretu. Celý den rozhodně nemohla Dana Morávková (51) chodit v šatech s peřím nebo síťovaných punčoškách, podvazcích a střevíčcích na vysokém podpatku. Ale vyřešila to a na večírek zapadla.

Z domova jsem odcházela v jednu, byla jsem ještě jako hlavní host na otevření velké parfumerie. Tak jsem zvolila aspoň flitrované sako. Větší problém jsem měla zaparkovat, a navíc si ještě kvůli tomu, že jsem autem, nemůžu dát ani skleničku,” vysvětlovala nám Dana na opulentní vánoční a zároveň narozeninové párty zkrášlovací kliniky, kterou vlastní její kamarádka, jejich děti dokonce chodily na stejné gymnázium.

Dana Morávková v 51 letech ukázala stehna až k rozkroku. Vypadá neuvěřitelně

Když už jsme se dostali k dětem, zajímalo nás, jak se má její syn Petr, který studuje v Anglii. “Přijede je na pár dní o Vánocích, naposledy jsem ho viděla o prázdninách, když měl i brigádu na karlovarském filmovém festivalu. V Anglii tedy brigády nemá, to by nestíhal, ale je šikovný, má stipendium a píše do časopisu. Ale když potřebuje, tak mu samozřejmě pomůžeme. Je to naše jediné dítě,” uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *