Wed. Nov 29th, 2023
0 0
Read Time:59 Second

Fotogalerie

„Musíme počkat a uvidíme. V tuto chvíli je pro něj jednoznačně prioritou být se svou rodinou. Budeme ho v tom podporovat a necháme mu tolik času, kolik bude potřebovat. Vrátí se domů,” uvedl po triumfu 3:0 v osmifinále nad posledními africkými mistry kouč Southgate.

Anglická média píší, že dům Sterlingovy rodiny, která byla v tu dobu uvnitř, se v sobotu večer stal terčem ozbrojených lupičů.

„Raheem potřebuje čas s příbuznými, aby se s tím vyrovnal. Nechci na něj vyvíjet žádný tlak. Někdy není fotbal to nejdůležitější a rodina by měla být na prvním místě,” dodal Southgate. Zároveň ale nevyloučil, že se Sterling do Kataru vrátí a bude k dispozici na sobotní čtvrtfinále s Francií.

Pro Anglii je to druhý podobný případ. Albion se musí ve zbývajících zápasech obejít bez obránce Bena Whitea. Pětadvacetiletý hráč Arsenalu základnu reprezentace ve Vakře už dříve a odcestoval domů. Opět kvůli osobním či rodinným záležitostem. Zde už vedení národního týmu nepočítá, že by se White do Kataru vrátil.

Odjezd defenzivní opory aktuálně vedoucího týmu Premier League byl podle vyjádření fotbalového svazu nečekaný. „Prosíme v této chvíli o respektování soukromí hráče,” uvedli zástupci FA v oficiálním vyjádření bez dalších podrobností.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *