Mon. Dec 4th, 2023
0 0
Read Time:57 Second

Úterní zápas s Carolinou Letang vynechal, přestože podle dnešního vyjádření klubu nemá pondělní příhoda žádné následky. Hokejistu nyní čekají další testy, Hextall se ale nedomnívá, že by Letang musel ze zdravotních důvodů ukončit kariéru.

Trojnásobný vítěz Stanleyova poháru prodělal první srdeční příhodu v roce 2014 a více než dva měsíce poté nehrál. Vyšetření tehdy odhalila, že má Letang od narození malý otvor v srdeční stěně a právě tento defekt problémy způsobil.

Foto: Charles Leclaire, Reuters

Kris Letang prodělal další srdeční příhoduFoto: Charles Leclaire, Reuters

“Mám štěstí, že už znám své tělo natolik dobře, že poznám, když něco není v pořádku. I když je těžké probírat tohle téma veřejně, doufám, že to pomůže zvýšit povědomí a lidé si na sebe budou dávat větší pozor. Jsem optimista a věřím, že budu brzy zpátky na ledě,” uvedl Letang.

Po první příhodě se nejproduktivnější obránce Penguins v historii dokázal vrátit v plné síle a průměrně tráví na ledě 25 minut na zápas. V dresu Pittsburghu, v němž odehrál všech 17 sezon v NHL, má na kontě 962 zápasů. Letos v červenci v klubu podepsal novou šestiletou smlouvu s celkovým příjmem ve výši 36,6 milionu dolarů.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *