Fri. Sep 15th, 2023
0 0
Read Time:2 Minute, 7 Second
Princ William na galavečeru v Bostonu uděloval cenu Earthshot Prize.

Princ William na galavečeru v Bostonu uděloval cenu Earthshot Prize. Profimedia.cz

3. prosince 2022 12:06

Princ William (40) a princezna z Walesu Catherine (40) jsou na zahraniční cestě v USA. Hlavním tématem cesty je ekologie a udržitelný rozvoj. V pátek večer se v Bostonu zúčastnili galavečeru, na němž princ William uděloval cenu Earthshot Prize, která je určena lidem, kteří bojují s dopady závažných klimatických změn.

Pro prince Williama a jeho choť Kate se jedná o první zahraniční cestu od zářijového úmrtí královny Alžběty II. Kate oslnila v zářivých zelených šatech z půjčovny Hurr, kde se dají šaty pořídit v přepočtu zhruba od 2 tisíc do 5 500 tisíc korun.

Kate s Williamem vyrazili na basket: Bučení fanoušků ustáli s úsměvem a roztomile se k sobě tulili

Šaty zkombinovala s obojkovým náhrdelníkem s diamanty a smaragdy, který kdysi princezně Dianě (✝36) věnovala královna Alžběta II. (✝96) a má hodnotu téměř 350 milionů korun. Budoucí královský pár se na ceremonii viděl i se svým rodinným přítelem Davidem Beckhamem (47). Před ceremoniálem se princ William potkal také s americkým prezidentem Joem Biden.

Selfie s Kate a Williamem jen tak neuvidíte: Budoucí královský pár udělal výjimku a několik šťastlivců šílelo radostí

Návštěva USA probíhá v době napjatých vztahů mezi královskou rodinnou a vévodou a vévodkyní ze Sussexu. Trailer k filmu Netflixu, který dokumentuje důležité životní momenty Harryho (38) a Meghan (41), vyšel druhý den návštěvy Williama a Kate v USA. Ve videu jde slyšet Harryho, který říká, že „nikdo neví, co se děje za zavřenými dveřmi“. Následuje záběr na Williama a Kate, za nimiž sedí Harry a Meghan. Není divu, že řada lidí bere dokument jako jakési vyhlášení války vůči královské rodině.

Intimnosti Harryho a Meghan: První záběry z dokumentu, za který měli utržit 2 miliardy!

Série s názvem Harry & Meghan zachycuje vzestupy a pády, které provázejí jejich love story, a Sussexští za ni měli údajně utržit v přepočtu 2 miliardy korun. Záběry jsou sestavené z jejich soukromých fotografií. Kromě radostných momentů ale zachycují také těžkosti, kterým dle svých slov čelili, když působili jako aktivní členové britské královské rodiny. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *