Wed. Oct 4th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 45 Second
Princ Harry a jeho žena Meghan

Princ Harry a jeho žena Meghan Profimedia.cz

5. prosince 2022 18:06

Další trailer k nové dokusérii o působení prince Harryho (38) a jeho ženy, bývalé herečky Meghan Markle (41), v britské královské rodině vzbudil ještě větší pozornost než ten první. Harry si v něm nebere servítky.

Princ mluví například o tom, jak z paláců unikají informace, ale také lidmi z okolí rodiny živené historky. Zřejmě týkající se právě jeho a Meghan. Královský život pak označil za „špinavou hru“. „Nikdo nezná skutečnou pravdu. Ale my ji známe,“ uvedl princ.

Nikdo neví, co se děje za zavřenými dveřmi, říká princ Harry v novém dokumentu. Vyhlášení války, zní z paláce

Lidé z blízkého okolí britské královské rodiny se již dříve vyjádřili v tom smyslu, že slova na konto zástupců monarchie jsou „vyhlášením války“, další expert na královskou rodinu pak mluví o útoku, který prohloubí spor s Williamem, Harryho starším bratrem a budoucím britským králem.

„Tohle je frontální a extrémně destruktivní útok na královskou rodinu jako instituci i jednotlivé členy domácnosti,“ cituje Daily Mail komentátora Richarda Fitzwilliamse, podle něhož série oslabí královskou rodinu v očích veřejnosti, především pak mladých lidí.

Hodný strýček! Úsměv, který princ Harry věnoval na pohřbu královny neteři Charlotte, dojímá svět

Ke zveřejněnému materiálu se vyjádřil také někdejší tiskový mluvčí královny Alžběty II. Dickie Arbiter. Konání vévody a vévodkyně ze Sussexu okomentoval jako zbytečné fňukání.

„Myslím, že William a Kate si budou při sledování traileru říkat: ‚A je to tu zase‘. Tohle je jen jedno dlouhé fňukání. Ale k čemu? Harry říká, že to dělá, aby chránil svou rodinu – ale před čím? Meghan mluví o tom, že jen kdybychom věděli, co se děje za zavřenými dveřmi… Ale proč bychom to měli vědět? Co přesně je to, co se nám snaží říct, a my to už dávno neslyšeli?“ Netflix sérii uvede 8. prosince. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *