Thu. Sep 28th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 25 Second
Jan Pokorný

Jan Pokorný Michaela Feuereislová

2. prosince 2022 10:38

Český svět módy truchlí nad velkou ztrátou. Přední český stylista Jan Pokorný (✝39) spáchal ve čtvrtek večer sebevraždu. Informaci přinesl Blesk.

“Včera po půl deváté jsme zasahovali v ulici U Rajské zahrady, kde byl ve vnitrobloku nalezen muž bez známek života. Policisté spolu s koronerem zjistili, že má zranění neslučitelná se životem. Případ je řešen jako sebevražda a byla nařízena zdravotní pitva,” potvrdil Super.cz mluvčí Policie ČR Jan Rybanský.

“My jsme na žádost policie České republiky vyráželi včera krátce po osmé hodině večerní do ulice U Rajské zahrady, kde měl být muž ve věku devětatřicet let, který měl spadnout z velké výšky. Na místo jsme vyslali posádku záchranářů společně s lékařem, ale bohužel na místě jsme zjistili, že má muž zranění neslučitelná se životem, záchranáři mu už pomoci nedokážou, a proto na místo vyjel také koroner,” řekla Super.cz mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Pokorný byl v branži hojně vyhledávaným stylistou, spolupracoval s hvězdami jako Simona Krainová, Petra Svoboda, Jitka Schneiderová a mnoha dalšími.

Smrt Pokorného české hvězdy velmi zaskočila a zarmoutila. Simona Krainová se zatím zmohla pouze na plačícího smajlíka, Petra Svoboda byla o něco sdílnější a na kamaráda zavzpomínala.

“Honza byl naprosto výjimečný a z mého pohledu nenahraditelný člověk a kamarád. Měl ten nejlepší smysl pro humor a ohromný talent. Jsem vděčná, že jsem mohla být v jeho blízkosti. Nikdy na něj nezapomenu,” vyjádřila se pro Super.cz Petra Svoboda, kterou s Pokorným pojilo 20 let trvající přátelství.  

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *