Sat. Jun 3rd, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 39 Second
Z tohoto chlapečka vyrostl opravdu pěkný chlapík.

Z tohoto chlapečka vyrostl opravdu pěkný chlapík. Foto: se svolením R. Urbana

2. prosince 2022 5:56

Vídáme ho pravidelně na televizních obrazovkách, ztvárnil hlavní role například v seriálech První republika, ZOO nebo Ordinace v růžové zahradě. Věnuje se stepu, absolvoval Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích, moderuje v rádiu a zúčastnil se show Tvoje tvář má známý hlas.

Rodák z Ostravy patří mezi nejobsazovanější herce a právem je idolem všech fanynek. „Tato fotka vznikla v době, kdy jsem chodil do školky, jsou mi na ní tak tři nebo čtyři roky,“ sdělil pro Super.cz Robert Urban (36).

K hudbě a k umění měl Robert vztah již od dětství. Absolvent hudebně dramatického oboru na Janáčkově konzervatoři v Ostravě má na svém kontě také nespočet muzikálových rolí. „Aktuálně hraji v Divadle Broadway roli Marka v muzikálu Vánoční zázrak s písněmi Janka Ledeckého. Musím říct, že se sešla skvělá parta a mrzí mě, že budeme hrát jen v prosinci,“ dozvěděli jsme se od herce.

Stříhat ani holit se nemůže až do března: Bořek Slezáček kvůli roli v zahraničním trháku mění image

Poprvé se také na jevišti potkal se svou platonickou láskou z dětství Lucií Vondráčkovou. „Na setkání s Luckou jsem se moc těšil, když jsem byl malý kluk, tak jsem ji obdivoval. Nyní mám tu možnost zahrát si s ní a jsem za to moc rád, s Luckou je na jevišti vždy skvělá energie,“ dodal závěrem herec. Obnovená premiéra muzikálu Vánoční zázrak se odehrála v Divadle Broadway včera večer a kromě Roberta Urbana diváci viděli Jakuba Koháka, Naďu Konvalinkovou nebo Bořka Slezáčka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *