Wed. Oct 4th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 5 Second

“Kamerun čekal na protiútoky, a když se nám nedařilo skórovat, začínal být vývoj utkání stále nebezpečnější. Hráli velmi dobře, hodně rychle směrem nahoru. Vítězství si zasloužili, pro nás je to naopak varování,” řekl Tite na tiskové konferenci.

Utkání v Lusailu rozhodl ve druhé minutě nastaveného času kamerunský kapitán Vincent Aboubakar, jeho tým přesto na turnaji končí. Brazílie prohrála po 17 zápasech a napodobila další velké favority turnaje, kteří si zajistili s předstihem postup do vyřazovací fáze. Závěrečný duel ve skupině nezvládly ani Francie s Portugalskem.

Sestřih utkání MS Kamerun – BrazílieVideo: Česká televize

“Výsledky hovoří za vše. Žádný zápas v dnešním fotbale není jednoduchý. To platí i směrem k osmifinále, nemůžeme si vybírat soupeře a tvrdit, že nějaký los je snazší,” upozornil Tite, jehož svěřence čeká osmifinále v pondělí v Dauhá na stadionu 974.

Tite s vědomím jistého postupu proti Kamerunu výrazně pozměnil základní sestavu, v níž stále chyběl zraněný útočník Neymar. “Uvidíme, jak bude tělo reagovat zítra, kdy bude poprvé trénovat s míčem. Podle toho rozhodneme, zda bude moct zasáhnout do zápasu s Koreou,” uvedl lékař brazilské reprezentace Rodrigo Lasnar.

Podobně je na tom i další marod Alex Sandro, naopak jiný krajní bek Danilo se už zapojí do plného tréninku s týmem. Po utkání s Kamerunem si stěžovali na zdravotní problémy Alex Telles a útočník Gabriel Jesus.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *