Wed. Oct 4th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 24 Second

„Tabulku sledujeme, víme, o co hrajeme. Je to pro nás už v podstatě play off. Takové zápasy musíme zvládat, ne jako ty předchozí,” zdůrazňoval střelec druhého třineckého gólu Libor Hudáček.

Právě jeho gól na 2:0 necelé čtyři minuty před třetí sirénou domácí družinu definitivně uklidnil a dal zapomenout na zápasy v Olomouci či na Spartě, kde Třinečtí zápas ztratili v posledních minutách.

„I když máme poměrně zkušené mužstvo, tak jsme špatnou obrannou hrou zápasy v posledních minutách ztráceli. Ať to bylo s Olomoucí doma i venku, nebo po strašné chybě na Spartě. To jsme potřebovali odstranit a jak bylo vidět, tak se nám to, musím to zaklepat, podařilo,” těšilo třineckého trenéra Zdeňka Motáka.

Jeho tým šel do vedení v polovině druhé třetiny po signálu Vladimíra Svačiny se zakončujícím Aronem Chmielewskim. „Sváča se k nám připojil z Frýdku-Místku, ráno jsme si řekli, že když bude puk tahat, tak se mu ukážu hokejkou na teč. Skvěle to trefil,” chválil spolupráci se zkušeným útočníkem polský hokejista.

Toho po utkání více než pozápasové rozhovory lákalo sledovat závěr osmifinálového duelu polské fotbalové reprezentace s Francií na světovém šampionátu v Kataru. „Honem, honem. Prý tečeme 0:1, chci se dívat,” smál se Chmielewski. „Chtěl jsem si to pustit o přestávce, ale musel jsem se soustředit na svoji práci,” smál se.

Sestřih osmifinálového utkání MS Francie – PolskoVideo: Česká televize

Svým krajanům fotbalistům věřil. „Francie je výborná, ale na mundialu už bylo hodně překvapení, tak doufám, že bude další,” spěchal zpátky do útrob stadionu už za stavu 0:2 z pohledu severních sousedů. O dobrou náladu ze vstřeleného gólu a výhry nad Mladou Boleslaví Chmielewski zřejmě přišel. Francie vyhrála 3:1 a z mistrovství světa Polsko vyřadila.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *