Fri. Sep 22nd, 2023
0 0
Read Time:51 Second

Francie je podle expertů nejen favoritem osmifinále MS v Kataru, ale i aspirantem na celkové vítězství. Obavy z toho, jak se popasuje z absencí řady hvězd (Pogba, Benzema, Kanté se prý už rozplynuly. „Mbappé je v neskutečné formě, jsou ohromně silní,” míní sportovní novinář. „Podle mě se Mbappé ani nedá uhlídat. Myslím, že se proti Polsku zase prosadí,” dodává Morávek.

K optimismu ve francouzském táboře může zavdávat důvod nepovedené vystoupení Poláků proti Argentině. „Poláci mě na mistrovství nepřesvědčili ani v jednom utkání. Nedovedu si představit, že teď s Francií odehrají vyrovnanou partii,” míní fotbalový novinář Malý.

Sestřih zápasu fotbalového MS Polsko – ArgentinaVideo: Česká televize

Frustrace z nepovedených představení je znát. Třeba bombarďák Lewandowski je zvyklý na jiný servis od spoluhráčů. „Poláci jsou přitom na něm závislí. On to má nastavené tak, že ho zajímají jen góly, góly, góly. Jenže souhra néladí. Myslím proto, že jsou v osmifinále bez šance,” tvrdí Morávek. „Lewa nemá podporu a je z toho zákonitě otrávený. Sám to neurve, i kdyby chtěl sebevíc,” doplňuje Malý.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *