Mon. Oct 2nd, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 22 Second
Tereza Brodská s manželem Herbertem Slavíkem

Tereza Brodská s manželem Herbertem Slavíkem Herminapress

4. prosince 2022 5:56

Herečka Tereza Brodská (54) letos oslavila šestadvacet let od svatby s fotografem Herbertem Slavíkem. „S jedním chlapem se takhle dlouho vydržet dá a je to dobré. Já si nemůžu stěžovat, pořád je to cajk,“ řekla Super.cz už loni herečka, která tak se známým fotografem tvoří jeden z nejstabilnějších párů českého šoubyznysu.

Manžel ji doprovodil i na představení a křest její knihy Moje máma Jana Brejchová, kde zachytila příběh herečky Jany Brejchové. Brodská v knize vypráví o spolupráci s filmovými kolegy, kteří byli součástí její profesní kariéry a někdy i osobního života.

Od Slunečné omládla snad o 10 let: Tereza Brodská (54) napsala knihu o své mamince a vypadá skvěle

Knihu Brodská napsala na základě rozhovorů, které spolu s maminkou vedly několik let nad fotografiemi, které mapují úspěšnou filmovou kariéru Brejchové i její soukromý život. Na obrazové části knihy s Terezou Brodskou spolupracoval její manžel.

Tereza Brodská otevřeně promluvila o mamince Janě Brejchové: Už má jen svůj svět a možná je to dobře

Jana Brejchová je hospitalizovaná v léčebně dlouhodobě nemocných s degenerativním onemocněním mozku, Brodská ji pravidelně navštěvuje a prý při prohlížení knihy ožila. „Opravdu si myslím, že jsme jí tou knihu vlili trochu krve do žil, protože už jsme jí samozřejmě s Herbertem předem nosili různé náhledy a maminka byla nadšená,“ řekla Právu Brodská. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *