Fri. Sep 22nd, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 21 Second
Pavla Tomicová

Pavla Tomicová Foto: Super.cz/Herminapress

2. prosince 2022 13:26

Jedno z nejtěžších období v životě má za sebou Pavla Tomicová (60). Herečku po devatenácti letech loni v prosinci opustil manžel Ondřej Malý, a to kvůli kolegyni ze seriálu Slunečná. Po rozchodu oblíbená herečka radikálně zhubla, shodila neskutečných pětatřicet kilo, a věnovala se především naplno své práci.

Kromě natáčení oblíbeného seriálu ZOO se ve společnosti příliš neukazovala. Až dosud. Pavla Tomicová si nenechala ujít premiéru nového filmu A pak přišla láska, ve kterém ztvárnila jednu z hlavních rolí a také spolupracovala na scénáři. „Byla to hodně kolektivní práce, ale za spoluscenáristku se nepovažuju, protože děj, situace, i s jejich obsahem, byly předem domluvené s režisérem, stejně tak i charakter mojí postavy. Takže šlo hlavně o hereckou práci s trochu jinými prostředky,“ vysvětlila herečka, která na premiéře jen zářila.

Pavla Tomicová se po bolestném rozchodu s manželem vrátila k natáčení. Podívejte se, jak teď herečka vypadá

Na červeném koberci rozdávala úsměvy a v černých krajkových šatech vypadala fantasticky. Společnost jí na slavnostním uvedení snímku dělala její sestra, herečka Naděžda Chroboková, se kterou se na premiéru také sladila. Pavla hýřila svou pověstnou pozitivní energií a vypadalo to, že těžké životní období už má aspoň zčásti za sebou. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *