Sun. Sep 24th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 13 Second
Irina Shayk

Irina Shayk Profimedia.cz

5. prosince 2022 9:52

Irina Shayk (36) se nebála předvést trochu kůže na charitativní večeři Forces For Change britského Vogue v Londýně. Modelka, o které se v posledních dnech divoce spekuluje, že obnovila vztah s Bradleym Cooperem (47), vynesla černé síťované šaty, v nichž byla rozhodně nepřehlédnutelná.

Model ale přeci jenom obsahoval trochu látky, právě tam, kde měl, aby Irina na slavnostní akci nepůsobila vulgárně a zakryla to nejnutnější.

V poslední době je Shayk hojně vídána se svým ex, s nímž má dceru Leu. Strávili dokonce i společně dovolenou v tropech. Už od rozchodu v roce 2019 se dušují, že pětiletou dcerku hodlají nadále vychovávat společně a mají spolu dobré vztahy. V posledních dnech ale vyrážejí i bez ní a jako by k sobě měli zase o něco blíž.

Bradley Cooper a Irina Shayk zase spolu! Podívejte, v čem jej modelka sváděla na Halloween

Bývalý pár však o svém soukromí nemluví. Ostatně nemluvili o něm nikdy ani v minulosti. Začali si v roce 2015 a vztah potvrdili až o rok později. Za další rok pak přivítali na svět Leu. Aktuálně se dokonce spekuluje, že by jí modelka moc chtěla pořídit sourozence. Nezbývá než počkat, jestli je na tom něco pravdy, a jestli to bude s Cooperem. 

Kristýna Bílková , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *