Fri. Sep 22nd, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 15 Second

Herečka Jana Bernášková (41) snad umí zastavit čas. Je to již přes 12 let, co se začala na obrazovkách objevovat v seriálu Vyprávěj a od té doby se takřka nezměnila. Role Ivety, kterou v seriálu ztvárnila, pro ni byla osudová, stejně jako celé natáčení.

„Seriál Vyprávěj byla moje největší dobovka. Byl pro mě osudový, protože jsem se na něm seznámila s mým manželem. Klape nám to už 12 let,“ svěřila se herečka na tiskové konferenci nového dobového seriálu Zlatá labuť. S partnerem, režisérem a scenáristou Rudolfem Merknerem, budou brzy patřit mezi jeden z nejstabilnějších párů českého showbyznysu.

Jedna krásnější než druhá: Dcera Jany Bernáškové Justýna (16) už ukázala i prvního kluka

„Byla bych velmi opatrná, protože ty vztahy jsou velmi křehké a musím říct, že i po 12 letech se učíme spolu žít a učíme se spolu komunikovat. Myslela jsem si, že prvních 5 let bude těžkých a budeme se poznávat a pak to půjde. Ale to vůbec, jak se vyvíjíme, tak vznikají pořád nové ostny,“ řekla se smíchem půvabná herečka, která je také autorkou bestsellerů.

„Jednu knížku mám s názvem Jak přežít svého muže, tam jsem hodně čerpala ze sebe. A pak knížku Coura, obě jsou bestseller, vypadají, že jsou autobiografické, ale nejsou. Jsou tam situace, které jsem zažila, je to z prostředí showbyznysu a nechávám tam nahlédnout, jak se žije herečce, jak být matkou a jak se vracet do práce. Třetí kniha se píše, ale podle první knížky je filmový scénář a budeme točit film,“ dodala herečka.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *