Fri. Sep 22nd, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 39 Second

Michal Jančařík Super.cz

1. prosince 2022 5:56

Z televizní obrazovky zmizel, ale slaví úspěchy na druhé straně hřiště. Moderátor Michal Jančařík (47) si pochvaluje svoji producentskou práci. Dal dohromady už druhé divadelní představení a komedie Milion s Hynkem Čermákem (49) a Vladimírem Polívkou (33) jde na dračku. “Když se prodávaly vstupenky v Brně do divadla Vladimírova táty Bolka Polívky, byly vyprodané za patnáct minut,” pochlubil se.

S tím vozíkem je to tak, že mi vyhovuje spíš v zákulisí než za kamerou. Abych se vláčel někam přes půl republiky a desetkrát sjížděl na jeviště a z jeviště, to už prostě ne. Už to pro mě není,” svěřil s tím, že nevyhledává prý ani prostory, které jsou bezbariérové. Je spokojený v jiné roli. Snaží se pomáhat i dalším vozíčkářům prostřednictvím centra Paraple, jehož služby také využívá. “Je dobré tam aspoň jednou za rok zajet, zregenerovat, naučit se zase nové věci, posunout se. Každý milimetr dobrý,” míní.

Moderátor Počasí Jančařík má po transplantaci ledviny, přišly ale další vážné zdravotní komplikace. Nemůže chodit

K inscenaci Milion totiž vznikl také kalendář s fotografiemi ze hry, na jehož křtu v Divadle Bez zábradlí jsme se po dalším vyprodaném představení sešli. Všechny peníze z jeho prodeje budou určeny právě pro Paraple. “Nejen výtěžek, to bylo asi třicet nebo padesát korun, ale celých 299 korun, za které se kalendář prodává,” upřesnil.

V našem rozhovoru také prozradil, že sice na obrazovce není vidět, ale jeho hlas můžeme slýchat dál. “S hlasem se snažím pracovat co nejvíc a čas od času jezdím do České televize dělat české znění k dokumentům, většinou o zvířátkách,” prozradil. 

Saša Šeflová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *