Wed. Oct 4th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 44 Second
Princ Harry s manželkou Meghan na záběrech z nového dokumentu Netflixu

Princ Harry s manželkou Meghan na záběrech z nového dokumentu Netflixu Profimedia.cz

3. prosince 2022 6:01

Vztahy mezi princem Harrym (38) a jeho ženou, bývalou herečkou Meghan Markle (41), se zbytkem královské rodiny, především pak s princem a princeznou z Walesu Williamem (40) a Kate (40), jsou velkým tématem nejen pro britskou veřejnost. A podle všeho se jen tak neurovnají. Alespoň podle slov zdrojů z okolí královské rodiny.

Aktuálně přišlo na přetřes datum zveřejnění traileru k filmu Netflixu, který dokumentuje důležité životní momenty vévody a vévodkyně ze Sussexu. Ti se po „odtržení“ od královské rodiny přestěhovali do USA, kde aktuálně pobývají právě i William a Kate. Video vyšlo v druhý den jejich návštěvy Spojených států.

Intimnosti Harryho a Meghan: První záběry z dokumentu, za který měli utržit 2 miliardy!

A lidé se nebojí ani ostrých slov. Mimo jiné proto, že ve videu jde slyšet Harryho, který říká, že „nikdo neví, co se děje za zavřenými dveřmi“. Následuje záběr na Williama a Kate, za nimiž sedí Harry a Meghan.

„Nevím, jak jinak by se to mohlo brát než jako vyhlášení války,“ komentuje to jeden ze zdrojů z paláce. Mezi personálem má být zveřejněný trailer velké téma. „Ale nic z toho není překvapivé,“ uvádějí na konto manželů.

I takového ponížení se dočkala: Podívejte se na moment, kdy fanynka královské rodiny odmítla podat ruku Meghan Markle

Nový dokument s názvem Harry & Meghan někteří lidé z okolí královské rodiny přirovnávají k reality show Kardashianových. „A není to těžké srovnání, opravdu,“ cituje Daily Mail jednoho z nich.

I Kardashianovi dokumentují každý moment svého života, ať už šťastný, smutný, nebo skandální. A Sussexští prý dělají to samé, navzdory tomu, jak hlasitě volali po privátním životě mimo dosah médií a veřejnosti. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *