Sun. Oct 1st, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 41 Second
Victor Dorobantu je podle fanoušků největším hrdinou seriálu Wednesday.

Victor Dorobantu je podle fanoušků největším hrdinou seriálu Wednesday. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

30. listopadu 2022 15:04

Seriál Wednesday na Netflixu trhá rekordy. Za týden od svého uvedení se stal na počet hodin nejpřehrávanějším anglicky mluveným seriálem streamovací sítě. Na kontě má působivých 341,23 milionů hodin zhlédnutí. K tomu je jedničkou ve sledovanosti v 83 zemích světa.

A není se čemu divit, seriál s Jennou Ortegou v hlavní roli Wednesday Addams, pochází z dílny Tima Burtona a tvůrcům se opravdu povedl. Spokojení se spin-offem oblíbené Addamsovy rodiny jsou dokonce i skalní fanoušci originálu.

Tvůrci zveřejnili ukázku k pokračování Addamsovy rodiny a fanoušci šílí: Co říkáte na novou Wednesday?

Nejvíc to ovšem u fanoušků vyhrál představitel Věci, tedy lidské ruky, jež sloužila v Addamsově rodině jako mazlíček a pomocník a pro Wednesday je v novém seriálu nejvěrnějším parťákem.

Ačkoliv fanoušci na obrazovkách vidí pouze sešívanou dlaň, za tvorbou scén, v nichž figuruje, stojí herec Victor Dorobantu. Kdo si myslel, že byla Věc vytvořena zcela za pomoci speciálních efektů, je na omylu.

Jde totiž o namaskovanou ruku samotného Dorobantu. Ten vyváděl psí kusy, aby se scény povedly. Plazil se po zemi nebo krčil v neuvěřitelných polohách, to vše v modrém obleku, jaký vidíte na hercích, kteří ztvárňují fantasy postavy, jež jsou následně dotvořeny digitálně, v tomto případě ze záběru zcela vymazány.

Záběry ze zákulisí natáčení diváky ohromily a stal se z nich hit internetu. Victorovi vzdal hold dokonce i streamovací gigant a fanoušci se shodují, že jde o největšího borce seriálu. 

Kristýna Bílková , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *