Fri. Sep 22nd, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 24 Second
Veronika Kopřivová

Veronika Kopřivová Herminapress

4. prosince 2022 18:38

Modelka Veronika Kopřivová (31) a její partner Miroslav Dubovický si konečně oddechli. Jejich dcera Ella (1,5) byla hospitalizována v Motole se zánětlivým onemocněním sklípků spánkové kosti. Hrozilo, že bude muset podstoupit operaci. Léčba ale naštěstí zabrala a dcerka už může domů.

„Máme za sebou týden hrůzy. Na to, jak byla situace vážná, tak Ell stav se po pár dnech léčby výrazně zlepšil a vyhnula se operaci, takže po týdnu se jdeme doléčit domů. Ani nevíte jak se těšíme domu a na postel, my obě, týden jsme v ní nespaly,“ svěřila Kopřivová.

Jsem hotová, asi nejvíc, co jsem kdy byla. Veronika Kopřivová se po hospitalizaci dcery (1,5) ozvala fanouškům

Nejdůležitější je ale stejně jen to, že už se malá holčička cítí lépe. „Ell už má zase ty jiskřičky v očích, barvu ve tvářích, chuť k jídlu a zlobí maminku, takže svět je zase v pořádku,“ rozněžnila se Kopřivová, jež dříve žila s hokejistou Jaromírem Jágrem.

Veronika ale prožívala obrovský strach, který zná snad každý milující rodič. „Upřímně, poznala jsem co je mít opravdu strach, strach o své dítě. Neexistuje větší bezmoc, než vidět trpět vlastní dítě, nemůžete to vzít na sebe, nemůžete prostě udělat vůbec nic. Obdivuji sílu a víru všech rodičů, co řeší ty velké zdravotní komplikace, život ohrožující, je mi to moc líto,“ dodala modelka, jež všem fanouškům děkovala za slova plná podpory. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *