Mon. Oct 2nd, 2023
0 0
Read Time:58 Second

V prvním osmifinále je favoritem evropský celek i vzhledem k tomu, že od loňské porážky v osmifinále EURO od české reprezentace už 18 utkání po sobě neprohrál. Američané ale touží “Oranje” zaskočit a poprvé od roku 2002 projít mezi osm nejlepších mužstev.

Zatímco Nizozemsko na světových šampionátech zvládlo čtyři z posledních pěti osmifinále, tým USA uspěl v jediném z dosavadních čtyř pokusů, a to před 20 lety.

Sestřih utkání MS Nizozemsko – KatarVideo: Česká televize

V dresu Argentiny chce hvězdný kapitán aktuálních jihoamerických šampionů Lionel Messi udělat další krok k zisku chybějící trofeje. Argentinci čekají na její zisk 36 let. Za tu dobu byli nejblíže při finálových účastech v letech 1990 a 2014. Před čtyřmi roky nepřešli v osmifinále přes pozdější vítěze Francouze.

Sestřih zápasu MS Polsko – ArgentinaVideo: Česká televize

Na obou posledních turnajích byl i Messi, který se v Kataru trefil zatím dvakrát. Celkově se prosadil na pěti šampionátech osmkrát, ještě ale neskóroval ve vyřazovací části. Pro Australany by znamenal postup mezi nejlepších osm týmů historický úspěch.

Úvodní zápas začne v Dauhá v 16:00, v Rajjánu je výkop připraven na 20:00. Vítězové se spolu utkají ve čtvrtfinále v pátek 9. prosince v Lusailu.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *