Tue. Dec 5th, 2023
0 0
Read Time:56 Second

Byl jím obránce Barcelony Jules Koundé, který musel během zápasu sundat zlatý řetízek. 24letý zadák odehrál s ozdobou krku skoro celý poločas, než byl odhalen pomezním sudím a přinucen ji sundat.

Sám toho však nebyl schopen a musel se odebrat za postranní čáru, kde mu kolegové z týmu pomohli. Po demontáži šlo z televizních záběrů rozpoznat, že kromě zlata jsou na šperku také vidět jakési duhové znaky, a tak se ihned rozjely spekulace, zda nešlo o skrytou akci na podporu sexuálních menšin.

„Hráči nesmí nosit řetízky. Nemohou přeci hrát ani s hodinkami. Myslel jsem, že to sundal. Je to naše chyba. Nevím, co na tom řetízku měl, ale on je hodně pověrčivý. Nosí to i na tréninku,” řekl ke Koundému kouč Deschamps.

„I já jsem mu řekl: Máš štěstí, že nejsi přede mnou. Jinak …,” neskrýval francouzský trenér rozčilení nad ozdobou svého svěřence.

Že hráči nenastoupí na hřiště s nepovolenými doplňky, by měli před začátkem zápasu a při střídáních zkontrolovat sudí. Koundému by za nepovolený módní doplněk neměla hrozit v turnaji žádná sankce.

Francie se v boji o semifinále utká v mimořádně atraktivním duelu s Anglií.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *