Wed. Oct 4th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 50 Second
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková Michaela Feuereislová

5. prosince 2022 17:14

Zpěvačka Lucie Vondráčková (42) má za sebou tři týdny intenzivního zkoušení. Po dlouhých 12 letech se vrátila do muzikálu, a to do představení Vánoční zázrak. Na jevišti se od začátku představení nezastaví a po boku Roberta Urbana se předvede v několika odvážných scénách.

Nechybí tak moment, kdy je po romantické noci před diváky zabalená do prostěradla. Diváci nepřijdou ani o líbačku s kolegou ze seriálů Urbanem nebo o artistický výstup, kdy létá nad jevištěm.

Lucie Vondráčková poprvé se svým o 18 let mladším bijcem ve společnosti: Objímání a polibky hned po premiéře

„Mám ráda výzvy, přijde mi, že když je člověk v roli, tak se mu nemůže nic stát, takže když se po mně chce, abych vylezla na stožár, tak tam vylezu, ale sama, jako Lucka, bych tam nevlezla,“ svěřila se Super.cz zpěvačka, která si přípravu nového představení užívala.

Naladila se na vánoční atmosféru, kterou se svou rolí a s diváky bude na jevišti prožívat po celý měsíc. „Už během zkoušení jsme se začali těšit na Vánoce, ty písničky jsou prostě hezké. Doufám, že to budeme hrát i příští rok, protože lidi krásně reagují,“ prozradila zpěvačka s tím, že se na Vánoce těší i se syny.

Připravovala se pět minut a takhle to dopadlo: Krásná Sharlota předvedla v obtaženém modelu bujný dekolt

Bez tradice, kdy píší Ježíškovi o dárky, si tak předvánoční období neumí představit. „Se syny už jsme Ježíškovi psali, máme speciální papír a oni dopis nejen píší, ale i malují, aby to nebylo tak jednoduché, malují samé mobilní telefony,“ dodala zpěvačka. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *