Sun. Sep 24th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 39 Second
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková Foto: Super.cz/Michaela Feuereislová

3. prosince 2022 5:56

Vztah s o 18 let mladším bijcem Lucie Vondráčková (42) nějakou chvíli zapírala. Po pár měsících randění je ale vše jinak. A lásku k zápasníkovi MMA Zdeňku Polívkovi populární zpěvačka neskrývá. Poprvé se už dokonce jako pár objevili ve společnosti.

Vzájemně se totiž podporují, a když není Lucka v hledišti a nefandí svému příteli na zápase, dorazí on do divadla. Tentokrát si nenechal ujít premiéru muzikálu Vánoční zázrak, ve kterém jeho partnerka ztvárňuje hlavní roli. „Díky muzikálu a tomu, že zpíváme Jankovy písničky, už mám vánoční náladu, kterou jsem poslední roky dlouho hledala, vytratila se mi z duše a teď se vrací,“ svěřila se Super.cz Lucie, kterou v hledišti po celou dobu sledoval její partner.

Návrat po dlouhých 12 letech: Lucie Vondráčková se raduje z nových nabídek

Hned po představení za Lucií také vyrazil. Přestože z přítomnosti fotografů mladý bijec příliš nadšený nebyl, zpěvačka svou radost, že měla v den premiéry na místě podporu, neskrývala a padla zápasníkovi MMA do náruče. Přestože zpěvačka jen zářila, její přítel úsměvy šetří, po setkání však došlo na něžné objetí, po kterém se zamilovaný pár odebral na večírek s kolegy, kde společně oslavili uvedení muzikálu. 

Eliška Zajíc Vinterová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *