Sun. Oct 1st, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 37 Second

Grafický designér a kreativec Pavel Hluchý (48 let) zamířil z pražské marketingové agentury YYY (Why Why Why), kde působil poslední dva roky, do rozšiřujícího se týmu nativní reklamy české technologické jedničky Seznam.cz. V Seznam Brand Studiu bude působit na pozici Head of Art, kterou zastával i ve svém předchozím působišti.

Hluchý má za sebou dlouholetou kariéru v oblasti kreativních konceptů a grafického designu. Sedm let působil v agentuře Konektor, která se věnuje strategické komunikaci, public relations, reklamě, digitálnímu či influencer marketingu i public affairs jako Senior Art Director a Creative Director. Předtím pracoval pro známé agentury jako je WMC/Grey nebo Young&Rubicam.

Seznam Brand Studio nabízí klientům celou řadu produktů, jako je Seznam Native, product placement, podcasty, seriály, testování produktů, kontextovou reklamu a řadu dalších. Kampaně připravuje napříč širokou reklamní sítí technologické firmy Seznam.cz. „Chceme příběhy podnikání nebo značek představovat živě, a hlavně citlivě a nenucenou hravou formou, proto v poslední době čerpáme hodně inspirace ze zahraničí, ale také rozšiřujeme kreativní část týmu,” komentuje příchod Hluchého vedoucí Seznam Brand Studia Ondřej Sitta. 

V Seznam Brand Studiu aktuálně působí 32 nadšených marketérů, storytellerů, grafiků a kodérů. Tým letos posílil například i o editora Aleše Mečíře, který dříve působil na stejné pozici v Hospodářských novinách ve vydavatelství Economia.

„Jsem rád, že mohu spojit síly s rozvíjejícím se týmem Seznam Brand Studia. Je to pro mě velká výzva i z toho důvodu, že studio v soutěži Native Advertising Awards získalo celkem šest medailí a mezinárodní porota Native Advertising Institute ho ocenila jako vůbec nejlepší studio nad 20 zaměstnanců na světě. Tým je tak plný opravdových profesionálů z oboru. Rád posouvám hranice kreativního ztvárnění a věřím, že v oblasti vizuální stránky nativních článků Seznam Brand Studia, které klientům generují miliony přečtení, k tomu budu mít dostatek prostoru,” říká Hluchý.

Ve svém volném čase je Pavel Hluchý mimo jiné velkým fanouškem originální módy a coby vystudovaný krejčí dlouhodobě rozvíjí značku motorkářského oblečení Kalup.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *