Fri. Dec 1st, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 21 Second

Terezie Kovalová poprvé ukázala přítele. Super.cz

30. listopadu 2022 13:31

Tím, že je po rozvodu opět zamilovaná, se pochlubila už v červenci. Teď krásná hudebnice Terezie Kovalová (33) poprvé s přítelem, básníkem a marketingovým specialistou Vítězslavem Bečkou poprvé vyrazila do společnosti. “Dříve nebyla příležitost, ale myslím, že je to správný čas a správné místo,” vysvětlila Terezie na párty plné technických vychytávek.

Protože jsme Víťu znali už po boku herečky Báry Jánové (33), s níž chodil deset měsíců, okamžitě nás udeřilo do očí to, že změnil barvu vlasů. Bratr modelky Mariany Bečkové se odbarvil na platinovou, takže teď mají s Terezií stejný odstín a vypadají trochu jako sourozenci. “Inspiroval jsem se. A jako bratr a sestra? Leda ve stylu Hry od trůny,” smál se Víťa.

Nejdřív ukázala nového kluka a teď nahé tělo: Krásná violoncellistka předvedla v rouše Evině své tetování

Páru to klape, zařizují si společné bydlení a navzájem už poznali i svoje rodiny, což mimo jiné prozradili v našem videu. “Máme oba dost práce, tak se snažíme, abychom to měli doma hezké, i když tam jsme málo,” svěřila Terezie. “Oba také rádi trávíme čas v přírodě,” doplnil Vítězslav na téma společně tráveného času. 

Saša Šeflová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *