Sun. Oct 1st, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 16 Second
Kim Kardashian

Kim Kardashian Profimedia.cz

5. prosince 2022 8:04

Kim Kardashian (42) chce jako každá máma pro své děti to nejlepší. Teď ale udělala něco, o čem se většině rodičů může jenom zdát. Najala velmi slavného pianistu, aby děti v předvánočním období každé ráno budil živou hudbou.

Místo budíku každé ráno příjemné tóny piana, na které vám v obýváku hraje skvělý muzikant a držitel Grammy Philip Cornish. Tak právě takhle vypadá advent u dámy, která takové probuzení dopřává svým čtyřem dětem Northovi (9), Saintě (6), Chicagu (4) a Psalmě (3).

Kim a Kanye jsou rozvedení a vzduchem létaly miliardy: Kardashian z vyrovnání vyšla skvěle, West s milionovými alimenty

„To je to roční období. Philip přichází každé ráno, aby probudil mé děti hrou na klavír, zatímco je v domě každodenní ranní shon, aby uklidnil jejich dušičky a naplnil je krásnými vánočními písněmi,“ uvedla Kim na sociální síti.

Mnoho lidí nad takovou extravagancí kroutí hlavou, z toho si ale kráska nic nedělá. Poté, co jí soud v pondělí přiklepl v přepočtu necelých pět milionů korun měsíčně jako alimenty od exmanžela Kanyeho Westa, se nemusí bát, že by svým dětem takové ranní povyražení nemohla dopřát. A navíc, vždyť i královna Alžběta II. měla svého osobního dudáka… 

Kristýna Beranová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *