Sat. Sep 30th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 23 Second
Kate a William zavítali na basketbalové utkání.

Kate a William zavítali na basketbalové utkání. Profimedia.cz

1. prosince 2022 11:07

Princ (40) a princezna (40) z Walesu dorazili do Bostonu, který letos hostí udílení cen Earthshot Prize. Ty se od loňska každoročně udělují environmentalistům, jenž se významným způsobem zasloužili o udržitelný rozvoj. Návštěvu města zahájil pár na basketbalovém utkání Boston Celtics proti Miami Heat a atmosféru si velmi užíval.

Na stadionu TD Garden sledovali hru vedle majitelů domácího týmu Wyca Grousbecka a Emilie Faszalari, spolu s nově zvolenou guvernérkou Maurou Healey a starostkou Bostonu Michelle Wu.

Selfie s Kate a Williamem jen tak neuvidíte: Budoucí královský pár udělal výjimku a několik šťastlivců šílelo radostí

Když se budoucí královský pár objevil na obří obrazovce, z dvacetitisícového davu nadšených fanoušků se ozvalo i nějaké to bučení a hurónské skandování „USA!“

William s Kate se ani tehdy nepřestali usmívat a ochotně se fotili s fanoušky, zatímco si užívali stupňující se atmosféru. Bylo vidět, že se i nasmáli a při konverzaci se k sobě roztomile tulili.

Před začátkem hry se setkali se zástupci Boston Celtics Shamrock Foundation, nadace, která poskytuje místním organizacím sloužícím ohroženým nebo potřebným skupinám programování a strategické financování.

Klenot britské královské rodiny: Princezna Kate na banketu ohromila v korunce po Dianě

Dále také s Ollie Perrault, patnáctiletou klimatickou aktivistkou a přední členkou programu Youth Climate Leadership Program, kterého je členkou od svých 11 let, a zakladatelkou a ředitelkou iniciativy Youth Climate Action Now, jež bojuje za environmentální spravedlnost.

Earthshot Prize Awards 2022 se budou udílet v pátek 2. prosince v MGM Music Hall v Bostonu. 

Kristýna Bílková , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *