Fri. Sep 22nd, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 17 Second
Annie McElvein v novém sestřihu jako by Frodovi z oka vypadla.

Annie McElvein v novém sestřihu jako by Frodovi z oka vypadla. Profimedia.cz

4. prosince 2022 5:56

Kudrnatá Annie McElvein z Queenstownu na Novém Zélandu se rozhodla pro změnu účesu. Nechala si ostříhat ofinu a k jejímu úžasu teď vypadá jako Frodo Pytlík z Pána prstenů.

S tím sice nepočítala, ale prý jí nevadí, že vypadá jinak. O svou fotku s podobiznou herce Elijaha Wooda v jeho nejslavnější roli se podělila na sociální síti a hned se z ní stal virál. Fanoušci dávají Annie za pravdu, že skutečně vypadá jako Frodo.

„O tohle jsem se neprosila, ale nevadí mi to. Jsem velkou fanynkou Pána prstenů, a když jsem se viděla, nadchlo mě to,“ přiznala.

Proč moje dcera vypadá jako Woody Harrelson? napsala maminka. Z hercovy reakce na snímek dítěte je hit internetu

Na TikToku, kde její video zhlédlo už přes 8 milionů lidí, jí dokonce sledující říkají, že by mohla být Frodovým dvojčetem, a přejí Annie, aby její příspěvky upoutaly hercovu pozornost.

Ta by se s Woodem jednou ráda setkala. „Když říkám, že jsem největší fanynkou Pána prstenů, myslím to vážně. Můžu strávit hodiny sledováním videí na YouTube. Na večírcích nemluvím o ničem jiném. Doufám, že si Elijah všimne mého vzhledu a třeba se bude chtít potkat. Bylo by to hezké,“ dodala nadšenkyně do tolkienovské série. 

Kristýna Bílková , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *