Mon. Dec 4th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 25 Second
Petr Kolečko, Aneta Vignerová

Petr Kolečko, Aneta Vignerová FTV Prima

1. prosince 2022 21:06

Když se Aneta Vignerová (35) a Petr Kolečko (38) rozešli a režisér začal chodit s Denisou Nesvačilovou (31), asi nikdo nečekal, že se v jejich vztahu opět něco rychle změní. Nedávno se ale společně objevili v baru, kde strávili příjemný večer a teď se ke svému současnému vztahu vyjádřili.

„Já si myslím, že to je na dobré cestě. Přeci jenom je to otec mého dítěte, něco jsme spolu prožili. Některé věci se v životě dějí a občas to chce třeba i nějaký ústupek a možná i čas, aby si ti lidi určité věci uvědomili. Zatím je to docela citlivý, takže ani já nevím, co k tomu moc říct,“ řekla Aneta Vignerová v Showtime na CNN Prima NEWS.

Comeback roku? Aneta Vignerová strávila noc s ex Petrem Kolečkem, který randí s Nesvačilovou. Nechyběly polibky a objetí

K současné situaci se vyjádřil i režisér. „Vážím si toho, že k sobě s Anetou po tom všem nacházíme opět cestu a dokážeme se mít rádi. Vážím si i její statečnosti v poslední době. Uvědomil jsem si, že rodina je to nejcennější, a věřím, že zas rodina budeme. Vzhledem k citlivé povaze věci je toto mé jediné vyjádření,“ uvedl Petr Kolečko.

Další dny tak nejspíš prozradí víc o tom, jak se bude vyvíjet vztah rodičů malého Jiříčka a jak režisér naloží se vztahem s herečkou Denisou Nesvačilovou. 

Kristýna Beranová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *