Wed. Sep 20th, 2023
0 0
Read Time:2 Minute, 17 Second
Jan Pokorný

Jan Pokorný Michaela Feuereislová

2. prosince 2022 17:31

České hvězdy vzpomínají na Jana Pokorného, stylistu, který včera ukončil svůj život skokem z okna do vnitrobloku domu, kde bydlel. Nemohou tomu uvěřit, ještě den předtím se usmíval na společenské akci a prožíval velkou lásku. Nyní je konec nejen velké lásce, ale také mladému životu a velkému módnímu talentu.

“Neeee. Nechci tomu věřit. Odpočívej v pokoji, Honzí. Je mi to moc líto. R.I.P.,” je v šoku moderátorka Iva Kubelková (45), která se stylistou často spolupracovala. Ti nejbližší se odmlčeli. Velká kamarádka, herečka Jitka Schneiderová (49), sdílela ve svých Instastories beze slov jen černý záběr. Stejně tak Renata Langmannová (36) a NobodyListen, kteří přidali bílou holubici.

Také Simona Krainová (49) se nechtěla k smrti jednoho z nejbližších přátel vyjádřit, zaslala nám jen smutný emotikon.

Přední český stylista Jan Pokorný (✝39) spáchal sebevraždu: Nenahraditelný člověk a kamarád, truchlí Svoboda s Krainovou

Honza byl naprosto výjimečný a z mého pohledu nenahraditelný člověk a kamarád. Měl ten nejlepší smysl pro humor a ohromný talent. Jsem vděčná, že jsem mohla být v jeho blízkosti. Nikdy na něj nezapomenu,” řekla Super.cz se slzami v očích moderátorka Petra Svoboda (39).

S Pokorným ji pojilo dvacetileté přátelství, společně dokonce také bydleli. Oba začínali ve stejném vydavatelství, Petra jako redaktorka, Jan jako editor dnes již neexistujícího časopisu.

“Nemám slov, takový hodný člověk,” napsala na Instagram zpěvačka Leona Machálková (55). V naprostém šoku je také Eva Decastelo (44). “V sobotu jsem ho potkala na jedné akci, kde byl s přítelem. Vypadali moc spokojeně a šťastně. Je to pro mě obrovský šok, je mi to tak líto. Tak mladej, krásnej, talentovanej kluk,” dodala pro Super.cz Eva Decastelo.

Sebevražda kvůli nešťastné lásce: Přátelé zesnulého stylisty Jana Pokorného (✝39) promluvili

“Honzíku, vždycky na tebe budu vzpomínat jako na krásnou, čistou duši, talentovanou osobnost a vtipnýho kluka. Ráda jsem s tebou pracovala a trávila čas při zajímavé práci v průběhu téměř 20 let. Věřím, že jsi na lepším místě, než je tento svět! Jednou tam bude každý z nás… Terka a Renda,“ vzkázali Pokornému do nebe Tereza Kerndlová (36) s manželem Reném. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *