Sun. Dec 3rd, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 20 Second
Francine Lewis si užívala pohodu v Dubaji.

Francine Lewis si užívala pohodu v Dubaji. Profimedia.cz

4. prosince 2022 19:31

Známá britská komička Francine Lewis, jež o sobě dala vědět v talentové show Britain’s Got Talent, ví, jak nejlépe oslavit narozeniny.

Oslavu 47. narozenin si užila na pláži v Dubaji, kde zářila v mátově zelených bikinách. Sympatická komička se umí udržet ve formě, což opět dokázala před přítomnými fotografy. V plavkách nechala vyniknout svá ňadra, která si před lety nechala upravit u plastického chirurga.

V těchto plavkách ještě nikdo nebyl tak sexy. Ukrajinská herečka navlékla „boratky“ a odhalila skoro vše

Po narození dnes již dospělé dcery, byla totiž v roce 2003 se svým poprsím značně nespokojená. Silikony jí však nedělaly jen radost. Po čase jeden z nich praskl a komička skončila v nemocnici, kde podstoupila dlouhou operaci. Dnes už je naštěstí všechno v pořádku.

Emily Ratajkowski ví, jak na to. V miniaturních plavečkách předvedla hodně svůdné gesto

Francine letos pro změnu řešila trable v osobním životě. V ohrožení bylo její dvaadvacetileté manželství s otcem jejích dvou dětí Joelem Ryanem, který měl komičku údajně podvádět s přítelkyní svého nejlepšího kamaráda.

Podle Daily Mailu se do jejích rukou dostaly textové zprávy s erotickou konverzací jejího muže a zmíněné ženy. Dvojice se ale po dramatických hádkách a slovech o rozvodu přeci jen nakonec usmířila a všechny neshody hodila za hlavu na romantické dovolené v Benátkách. 

Anna Veškrnová , Super.cz

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *