Mon. Dec 4th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 41 Second
Honza Pokorný s topmodelkou Denisou Dvořákovou

Honza Pokorný s topmodelkou Denisou Dvořákovou Michaela Feuereislová

3. prosince 2022 14:28

Jan Pokorný (✝39) patřil k nejvyhledávanějším českým stylistům, pracoval pro módní magazíny i pro jednotlivé klienty. S řadou z nich, například s Jitkou Schneiderovou, Janou Plodkovou, Denisou Dvořákovou, Petrou Svobodou a mnoha dalšími, jej pojilo také pevné přátelství. Ze zprávy o jeho tragické smrti tak jsou všichni v šoku.

Přední český stylista Jan Pokorný (✝39) spáchal sebevraždu: Nenahraditelný člověk a kamarád, truchlí Svoboda s Krainovou

„Honza byl naprosto výjimečný a z mého pohledu nenahraditelný člověk a kamarád. Měl ten nejlepší smysl pro humor a ohromný talent. Jsem vděčná, že jsem mohla být v jeho blízkosti. Nikdy na něj nezapomenu,“ řekla Super.cz moderátorka Petra Svoboda.

V průběhu dne pak další jeho přátelé začali zveřejňovat vzpomínky na sociálních sítích.

Jana Plodková uvedla pouhé: „Honzíčku“, k tomu připojila černé srdce. Zprávě o úmrtí nechtěla věřit ani Iva Kubelková. „Odpočívej v pokoji Honzí. Je mi to moc líto. R.I.P.,“ napsala.

Sebevražda kvůli nešťastné lásce: Přátelé zesnulého stylisty Jana Pokorného (✝39) promluvili

Jitka Schneiderová sdílela černou plochu bez dalšího komentáře, topmodelka Michaela Kociánová k fotce Pokorného napsala, že jí bude velmi chybět.

„Honza, pro mě obrovskej génius, člověk, díky kterému jsem pochopil, že móda je taky ostrov umění v tom fantaskním světě kreativity a fantazie. Včera odešel. Mám ho spojenýho jenom se samejma krásnejma chvílema. Všem pozůstalým… ať tichou vzpomínkou uctí dneska jeho památku,“ napsal herec Daniel Krejčík.

Co stálo za rozhodnutím Pokorného, není jasné. Spekuluje se ale o nešťastné lásce. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *