Sun. Sep 24th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 12 Second

Čtrnáct střel, jedenáct branek. Jeřábková, která patří do elitní desítky kanonýrek Ligy mistryň, byla při chuti. „Fakt jsem se sem těšila. Už od losu. Musím poděkovat za přivítání i fanouškům. Opravdu příjemný návrat,” pochvalovala si. Bývalé spoluhráčky ovšem vůbec nešetřila. „Jasně, mám tu kamarádky, ale nemůžu na ně přece brát ohled,” smála se.

Dres Kristiansandu obléká i křídelnice Jana Knedlíková, pětinásobná šampionka nejprestižnější soutěže. „Bylo fajn zase vidět známé tváře a mít možnost s holkami z reprezentace prohodit pár slov,” říkala autorka čtyř tref, kterými pomohla vytvořit devítigólový náskok hostů v první půli.

Baník však předvedl sympatické vzepětí a mohl se před přestávkou dotáhnout dokonce na rozdíl tří branek. Po zbytečné ztrátě však prohrával 15:20. „Ale tahle pasáž, kdy jsme se držely, byla ohromný zážitek. První poločas jsem si moc užila. Je čest si zahrát proti tak skvělým házenkářkám,” libovala si křídelnice Severočešek Adéla Stříšková.

Pak ale norské šampionky úřadovaly a druhou půli ovládly 23:6. „Asi jsme si mysleli, že nás soupeř pořád nechá hrát. Ale rozdíl oproti naší nejvyšší soutěži musí vidět každý. V rychlosti, síle i technice,” uvědomovala si Stříšková.

I když jsou ambice Mostu úplně jiné než Kristiansandu, který chce získal třetí titul v Lize mistryň v řadě, Černí andělé si historicky druhou účast užívají. „Tahle škola se bude hodit,” mínila Stříšková. A bývalá spoluhráčka Jeřábková souhlasí. „Jsou tu mladé hráčky, které si třeba ještě nezahrály v zahraničí. Tohle je pro ně velká zkušenost,” doplnila.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *