Wed. Sep 20th, 2023
0 0
Read Time:2 Minute, 4 Second

“Jsem ve skvělé kondici, skvělé náladě a připravený na rock’n’roll,” řekl dobře naladěný Fury na tiskové konferenci před zápasem. “Trénuji velmi tvrdě a respektuji každého soupeře, kterému jsem kdy čelil,” podotkl čtyřiatřicetiletý britský boxer, který je mezi profesionály stále neporažený.

Fury vyhrál 32 z 33 duelů, jeho souboj s Deontayem Wilderem skončil v prosinci 2018 nerozhodně. Od té doby ale Američana už dvakrát porazil.

I proti Chisorovi nyní nastoupí již potřetí. Původně se chtěl Fury utkat s jinou britskou hvězdou Anthonym Joshuou, bývalý šampion organizací WBA, WBO, IBF a IBO však na výzvu k zápasu nakonec nepřistoupil. “Cikánský král” si tak jako dalšího soupeře vybral o čtyři roky staršího krajana.

“Pokaždé, když jsem v posilovně, dávám tomu 110 procent. Mám za sebou devět týdnů tréninku, šest týdnů jsem neměl sex. Chci tam jít jako divoký králík,” řekl Fury.

V dalším zápase by se měl utkat s Ukrajincem Oleksandrem Usykem, který má v držení mistrovské pásy WBA, WBO a IBF. Na to ale teď nemyslí. “Vždy se soustředím jen na jeden zápas,” podotkl. Dodal, že pokud Usyk přijde po souboji za ním do ringu, dá mu pár facek za to, že jej nazval opilcem.

Chisora řekl, že nemá problém s tím, že jej označují za outsidera. “Jsem tady jen proto, že on (Tyson) řekl, že se mnou chce boxovat. Řekl, dostaneš tuhle částku, chceš? Proč bych teď na něj měl útočit? Manažeři ten zápas nechtěli a další chlapi nechtěli nastoupit proti němu. Proč? Takový je život,” uvedl Chisora.

Přestože jej Fury minule porazil před limitem, Chisora věří, že teď může uspět. Svého soka chce zaskočit jeho zbraněmi. “První kolo bude elektrizující. Chci si vzít, co je jeho, aby to patřilo mně. Fyzicky i psychicky,” řekl Chisora, jenž vyhrál 33 z 45 zápasů. S Furym prý uzavřel i sázku, která ale není finanční. “O co jde, všichni zjistí po zápase,” uvedl.

Zápas na fotbalovém stadionu Tottenham Hotspur by měl začít kolem 22. hodiny SEČ a vysílat jej bude O2 TV Sport. Spolukomentátorem bude přední český boxer Vasil Ducár.

“Už jsem pár galavečerů komentoval, ale ještě nikdy takhle velký zápas, takže se na to těším,” uvedl Ducár, který favorizuje Furyho. “Myslím si, že je to favorit pro všechny fanoušky boxu. Osobně ho mám navíc v oblibě, protože je to velká osobnost. Potkal jsem ho i naživo a je to velký sympaťák, který má za sebou velký příběh,” dodal český boxer, který bude 29. prosince v Praze obhajovat pás domácího šampiona v křížové váze proti Vladimíru Řezníčkovi.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *