Mon. Oct 2nd, 2023
0 0
Read Time:55 Second

Saúdská Arábie po úvodní šokující výhře nad Argentinou dál sní o postupu do vyřazovací fáze, který se jejím hráčům zatím podařil jen jednou před 28 lety. Výhra nad Mexikem jí dá jistotu, remíza by jí stačila pouze při prohře Argentiny s Polskem. “Nikdo na světě si před turnajem nedokázal představit, že dokážeme hrát na takové úrovni. My ale víme, čeho jsou naši hráči schopni,” podotkl trenér Hervé Renard před utkáním v Lusailu.

Jeho protějšek Gerardo Martino věří, že Mexiko i s jediným bodem před závěrečným kolem může pomýšlet na postup. “Dokud máme šanci, musíme se o ni porvat. Soupeř také bude potřebovat vyhrát, je to otevřené,” uvedl zkušený trenér.

Mexiku může stačit i těsné vítězství, pravděpodobně ale bude muset uspět vyšším rozdílem, jinak poprvé od roku 1982 neprojde do další fáze turnaje. Středoamerický celek neskóroval na MS ve čtyřech zápasech po sobě.

Argentina potřebuje k jistotě postupu do osmifinále zvítězit, v případě příznivého výsledku z druhého duelu Mexiko – Saúdská Arábie jí ale postačí i remíza, která v každém případě posune dál evropský celek. Obě utkání začnou ve středu ve 20:00 SEČ.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *