Mon. Oct 2nd, 2023
0 0
Read Time:53 Second

Lvi z Atlasu se naposledy ve vyřazovací fázi šampionátu představili před 36 lety v Mexiku, po impozantní výhře nad Belgií, za níž v žebříčku FIFA zaostávají o dvacet míst, jim ale narostla křídla. Po dvou utkáních jsou na druhém místě tabulky za Chorvatskem jen vinou horšího skóre a na třetí Belgii mají jednobodový náskok.

“Pokud bychom postoupili ze skupiny, můžeme dojít daleko. Jsme nebezpeční pro všechny týmy,” řekl marocký trenér Valíd Radžradžuí. Jeho tým šestkrát za sebou neinkasoval a v klíčovém duelu by mu znovu měla pomoct i brankářská jednička Jasín Bunú. Gólman Sevilly vynechal zápas s Belgií, protože se mu těsně před výkopem udělalo špatně.

Kanada je jako jediná ve skupině bez bodu a turnaj pro ni po skupině skončí. Zámořský celek se alespoň pokusí získat první bod na MS, v součtu se šampionátem v roce 1986, kde si odbyl historickou premiéru, zatím všech pět utkání prohrál. “Pořád máme o co hrát. Proti Belgii jsme výkonem bavili fanoušky, proti Chorvatsku jsme poprvé skórovali a teď chceme i první vítězství,” řekl kanadský kouč John Herdman.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *