Tue. Sep 19th, 2023
0 0
Read Time:1 Minute, 33 Second

Ewa Farna (30) dnes slaví kulatiny. Populární zpěvačka se tak dostává do kategorie třicátníků, což by jí řekl jen málokdo. Pro většinu národa je pořád tou malou holkou s rovnátky, která na nás chrlila hity jako Měls mě vůbec rád či Zapadlej krám. Od roku 2006 ale přeci jen utekl nějaký ten pátek a charismatická zpěvačka od té doby ukázala, že patří k našim nejtalentovanějším umělkyním.

V průběhu kariéry několikrát čelila kritikám ohledně své postavy, protože před lety razantně přibrala na váze. S hodnocením lidí se vypořádala velmi originálním způsobem, když v roce 2015 vydala hit Boky jak skříň, o jehož text se postarala Patricie Fuxová ze skupiny Vesna. „Já jsem tu píseň napsala na Vošce, kde jsem studovala a dělala jsem takový večírky a Ewa tam přišla, já tam zpívala a nikdo mi tu píseň nechtěl věřit a Ewa řekla, že by se jí docela hodila, tak jsme se domluvily,“ zavzpomínala pro Super.cz textařka.

Ewa Farna divočila ve Varech: Zpěvačka řádila v zeleném outfitu

Zpěvačka, která ovládla jak české, tak polské hitparády, je dnes šťastnou maminkou dvou dětí. Syna Artura a dceru Ellu má s manželem Martinem Chobotem, kterému řekla ano v roce 2017. Tento rok bude pro Ewu Farnou důležitým milníkem její kariéry. Své třicáté narozeniny plánuje oslavit velkolepým koncertem v pražské 02 aréně, a to 14. října.

Ewa Farna zahájila koncerty pod širým nebem: V ležérním modelu je uvolněnější než na oficiálních akcích a sekne jí to

Ewa Farna na sebe často strhává pozornost kvůli svým outfitům, které se nelibí úplně všem. Na loňském udílení cen Český slavík dorazila v modrém sametovém overalu, na hlavě měla nasazenou korunu a hned se strhla mezi fanoušky mela. V netradičních modelech je ale zpěvačka jako ryba ve vodě. „Umíte si mě představit v černých šatech? To bych nebyla já," svěřila se se smíchem tehdy Ewa Farna Super.cz.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

By aathif

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *